EVENTS CALENDAR

Тиждень кіно Юрія Іллєнка

19.11.2010 - 25.11.2010    Ivano-Frankivsk
До 25 листопада в Івано-Франківському демонструватимуть кращі роботи видатного режисера та сценариста Юрія Іллєнка. Показ його фільмів відбудеться за сприянням компанії «Іллєнко Фільм» та за підтримки Державної служби кінематографії України і Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка.

Тиждень кіно Юрія Іллєнка в Івано-Франківську відкрили дружина режисера, Народна артистка України Людмила Єфименко, актор В’ячеслав Довженко та директор компанії «Іллєнко фільм», син геніального режисера Пилип Іллєнко .

Програмний показ розпочала кінострічка «Молитва за гетьмана Мазепу. Нова версія». Івано-Франківськ став другим містом в Україні після Києва, де показали оновлену версію цього фільму.

«Нова версія фільму сприймається набагато легше. Батько дуже хотів, щоб його роботи були зрозумілі кожному глядачу» - зауважив Пилип Іллєнко.

Загалом, івано-франківцям запропонують переглянути 8 фільмів. Серед них “Тіні забутих предків” та “Білий птах з чорною ознакою”. Усі картини демонструватимуть в театрі кіно «Люм’єр». Щодня шанувальники творчості Юрія Іллєнка зможуть переглянути по два фільми у вечірньому сеансі.