EVENTS CALENDAR

Виступ гурту Mad Heads

25.11.2011    Lviv
У львівському клубі "Picasso" (вул. Зелена, 88) відома українська рок-група "Мед Хедс" відсвяткує 20-річчя творчої діяльності. До ювілею "Мед Хедс" виконають програму, яку складуть самі слухачі.

Музиканти виконають 20 найкращих пісень, які протягом місяця шанувальники групи оберуть на сайті. Ті треки, які отримають найбільшу кількість голосів, прозвучать під час святкового виступу "Мед Хедс".

 

Нагадаємо, група вперше вийшли на сцену 8 грудня 1991 року. Це був підвал БК заводу «Арсенал» і музичний склад того часу включав в себе контрабас, напівакустичну гітару і танцюючого барабанщика. Дикі крики, англомовні тексти, зачіски в стилі рокабіллі і жорсткий драйв ... Це була справжня революція для пострадянського простору.

 

За минулі роки «шалені голови» встигли записати 7 альбомів, випустити 20 відеокліпів, дати 1000 концертів, і зібрати на них кілька мільйонів прихильників по всьому світу. Їх чули в Росії, Польщі, Німеччини, Британії, Фінляндії, Іспанії, Італії, Швецарії, Америці та Канаді, а хіт «А я на морі» встановили в якості рінгтону 200 000 чоловік.

 

Музиканти свідомо не дотримуються жорстких жанрових рамок, змішуючи музичні ідеї зі ска, реггі, рок-н-ролу і українського фольклору, додавши потужну духову секцію.

Вони не шукають легких шляхів, але при цьому роблять тільки те, чого бажають їх серця, впевнено крокуючи вперед.

 

Найголовнішим у їхній музиці залишається величезна кількість позитивної енергії, а також уміння Мед Хедс перетворювати свої виступи на яскраві концертні шоу, на справжні свята.