EVENTS CALENDAR

Фестиваль «На Івана Купала»

09.07.2011    Perechyn district
Під час фестивалю, що буде проходити урочищі «Воєводино» Перечинського району відбудеться Перша Олімпіада неолімпійських видів спорту, а також відкриття унікальної атракції повітряного екстриму, яка стаціонарно діятиме на Закарпатті вперше в Україні.
 "Туристи з різних куточків світу приїжджають до Воєводина не лише помилуватися природою та скуштувати місцевих страв, але й пізнати нашу культуру і традиції. Тому ми організовуємо фестиваль саме в одне із найбільших та найцікавіших свят українців – Івана Купала. 9 липня усе розпочнеться вже о 10.00, гості зможуть дегустувати вино, мед, наливки місцевого виробництва, а також брати участь чи спостерігати за ходом "олімпіади з не олімпійських видів спорту", -- розповіла член оргкомітету фестивалю Діана Мошак. Усього на "Олімпіаді неолімпійських видів спорту" буде представлено 28  видів спорту (на Закарпатті зареєстровані асоціації 63 таких видів спорту). Серед них – американський футбол, петанк, пейнтбол, чірлідінг, фрісбі, мінігольф, шахмати, риболовецький спорт, дартс, стрільба з луків, квадроцикли, регбі, армреслінг та інші. 
У програмі свята також традиційні для Івана Купала пускання вінків на воду, стрибання через вогнище тощо. Концертна програма розпочнеться о 18.00 і триватиме допізна. На святі, за словами Федора Шандора, заплановано встановлення чергового рекорду України. Що це буде — поки сюрприз.
Щодо нових атракцій, то йдеться, зокрема, про "повітряний екстрим" зіп-лайн -- спуск на тросі з гори із спеціальним спорядженням, довжина спуску -- 220 метрів (між 5-ма станціями), висота—15 метрів (як 5-верхівка). На Закарпатті зіп-лайн вперше в Україні діятиме стаціонарно та впродовж усього року і є найдовшим в країні.  Це вид екстремального туризму користується значною популярністю на американському континенті, звідки й завезене обладнання, і відтепер буде доступним в Україні. Тут працюватимуть професійні інструктори, встановлено подвійний трос, вжито усіх заходів безпеки, тож випробувати атракцію зможуть навіть діти.