EVENTS CALENDAR

Фестиваль «Героїчна Тустань»

26.06.2011 - 27.06.2011    Urych
На території Державного історико-культурного заповідника «Тустань» відбудеться фестиваль «Героїчна Тустань». Свято має на меті вшанувати українських героїв усіх часів – від давнини до сьогодення.

На першому фестивалі «Героїчна Тустань», за задумом організаторів, вшанують вояків Української Повстанської Армії та стрілецтва. На їх пошану відбудеться реконструкція бою УПА та загонів НКВД, у якій візьмуть участь близько 50 «бійців». Відтворюватиме військові дії Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» та «Зброя та спорядження «Штурм». Також в рамках фестивалю «Героїчна Тустань» відбудеться круглий стіл на тему героїки за участю відомого філософа та історика Олега Фешовця.

    Не менш насиченою буде і мистецька програма фестивалю. За словами режисера фестивалю Уляни Мороз, на сцені «Героїчної Тустані» виступатимуть молоді гурти, які, проте, знають що таке героїка та патріотизм. Другий день фестивалю буде присвячений авторській пісні та співаній поезії, заплановано конкурс виконавців «На вістрі слова та меча». Відбуватиметься він на дитинці середньовічної фортеці, адже як вважає організатор конкурсу Наталка Криничанка, особливість бардівської пісні – це дух, що вона несе, тож для її виконання часом не потрібно й мікрофона. Також у другий день. 27 червня, заплановано спільний концерт переможців конкурсу, його суддів та запрошених гостей. А на завершення «Героїчної Тустані» біля давніх скель запалять святкову ватру.

    Зважаючи на те, що вівторок 28 червня також буде вихідним днем, усі бажаючі можуть залишитися навіть по завершенню фестивалю.

Програма фестивалю «Героїчна Тустань»

Неділя, 26 червня
12.00 - Служба Божа за героїв
13.30 - місцеві гурти сіл Урича, Підгородців, Сопота
15.00 - Круглий стіл за участю Олега Фешовця на тему "Тустань - переможна героїка"
17:00 - реконструкція бою УПА від Товариства пошуку жертв війни «Пам'ять» і «Зброя та   спорядження «Штурм»
18 00 – концерт гуртів та сольних виконавців, серед яких: Антон Крук, Святослав Бойко, Ойкумена, НаВиворіт, Три в одному, Залізний хрест, Восьме чуття, Цвіт життя, Vox Populi, Тридцята паралель та ін.
23.00 - кіно ніч під відкритим небом
 
Понеділок, 27 червня 
13:00 - 16:00 - Конкурс авторської пісні, співаної поезії "На вістрі слова і меча"
16:00 - 18:00 - Поетичний марафон
18:00 - 21:00 - Нагородження конкурсантів, Концерт переможців і гостей. Цього вечора на сцені виступлять: Люцина Хворост, Ірина Єрмолова, Лілія Кобільник, Віктор Цимбалюк, Ілько Лемко, Богдан Лялька, Віктор Пашник.
Після концерту - Ватра.