EVENTS CALENDAR

Фестиваль «Рурисько»

09.07.2011 - 10.07.2011    Berezhany district
Грандіозний проект в рамках розвитку української музики, надзвичайна подія на Західній Україні, такого ще не було! В рамках фестивалю відбуваються виступи гуртів з різних куточків України,ми не обмежені ні територією, ні різноманітністю світоглядів!

Фестиваль проходитиме тривалістю у два дні в одному з наймальовничіших куточків Опілля — урочищі Рурисько, надзвичайна поляна з запашними травами, зі всіх сторін обнята мішаним лісом.Тут протікає джерело з кришталево чистою водою, а також на території Руриська є невеличке озерце, і професійно оснащене футбольне поле.
Надзвичайну увагу приділяємо чистоті виключно живого звуку та якості звучання ваших улюблених композицій. Намагаємось, щоб ви насолоджувались змістовною українською музикою.
Це соціальний молодіжний проект, що обєднує велику кількість лідерського потенціалу та креативних ідей. Саме тому в рамках Фестивалю проходитиме величний літературний перформенс, буде відкрито Фестиваль світового короткометражного кіно у “нічному кінотеатрі”. А також активно діятиме мистецька поляна з майстер — класом та продажем мануфактури. Буде також драйвова етно — дискотека.
Ведучий фестивалю — запальний Мяч Дредбол. Тільки позитивний настрій і мегаатмосфера
Тепер за щастям далеко їхати не потрібно, якщо в тебе є мрія - ми знаємо, як її втілити в життя!
 Місце проведення: Урочище Рурисько, Бережани, Тернопільська обл.