EVENTS CALENDAR

Дні Відня у Львові

11.09.2008 - 23.10.2008    Lviv
В межах проведення днів Відня у Львові відбудеться багато культурних заходів.

Розпочнуться святкування літературними читаннями у театрі ім. Леся Курбаса. Літературні вечори проходитимуть в театрі 11-14 вересня.

17 вересня о 19.00 год. в театрі ім. Леся Курбаса відбудеться вистава Нового Віденського музичного театру  «Подорож у Старі Мамаївці або у Чернівцях найкращі анекдоти». Музично-драматична постановка Александра Кукельки, вистава буде проходити німецькою мовою.

18 вересня  у театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької о 18.30 відбудеться гала-концерт «Музика Відня у Львові». Захід проходитиме за участю солістів Віденської державної опери, солістів балету Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької, симфонічного оркестру під керівництвом М. Юсиповича.

Також з 19 вересня до 12 жовтня у Львівській картинній галереї буде проходити виставка «Фігура Австрія». На виставці  будуть представлені роботи з колекції Отто Мауера. У цій колекції задокументовано напрямки в мистецтві, які викликали особливий інтерес монсеньйора. Її виникнення однозначно пов'язане з його особистим спілкуванням з багатьма художниками. У значній мірі колекція є відображенням його дружніх стосунків із митцями, роботи яких він часто виставляв також у своїй галереї, розташованій поблизу собору Святого Стефана у Відні.

З 23 вересня до 23 жовтня у Національному Університеті  «Львівська політехніка» буде проходити виставка «Відень: світова культурна спадщина та сучасна архітектура».

З 23 до 24 вересня в університеті «Львівська політехніка» відбудеться конференція на тему: «Львів – Відень: спадщина ЮНЕСКО»