EVENTS CALENDAR

ІІІ Міський фестиваль активного туризму та дозвілля «Манівці»

16.04.2011 - 18.04.2011    Lviv
Захід проводиться в рамках святкування Всесвітнього Дня туризму в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини (вул. Вахнянина, 29).

Основна мета фестивалю, як вважають організатори, - це популяризація активного відпочинку засобами туризму та спорту на противагу пасивному дозвіллю, пропаганда здорового способу життя; популяризація внутрішнього туризму та наочне знайомство з видами екстремального туризму, демонстрація і ознайомлення львів'ян з діяльністю дитячих спортивних секцій, що функціонують у Львові; представлення діяльності успішних фірм рекреаційно-оздоровчого спрямування, як приклад для наслідування мешканцями міста.

   На  фестивалі проводитимуться показові виступи і майстер-класи за спортивною спеціалізацією. Після закінчення змагальної програми відбудеться демонстрація фільмів про рекреаційні можливості Українських Карпат. Заплановано також показові виступи професіоналів, виставки фірм-виробників туристичного спорядження.

 Всі елементи фестивалю, окрім змагальної частини, є безкоштовні і відкриті для всіх охочих. Програма фестивалю включатиме:

   16 квітня - інтерактивні ігри для усіх гостей свята;

   17 квітня - змагання серед підприємств та студентів за звання найсильнішої компанії та інституту Львова;

   18 квітня - змагання серед школярів.

   Команди формуватимуться з 8 осіб.