Структура конкурсу включала три вільні ділянки міста, пов'язані з життям єврейської громади до Другої світової війни та з її винищенням під час Голокосту у Львові. Підконкурс «Площа синагог» охоплював територію, де була серцевина середньовічної єврейської дільниці. Підконкурс «Меморіальний парк «Бесойлем – дім вічності» - частину старого єврейського кладовища. Підконкурс «Меморіальний парк «Янівський концтабір» - частину території колишнього Янівського концтабору, знану як «Долина смерті».
На виставці представлено проекти-переможці, проекти з почесними відзнаками та інші проекти, що надійшли на конкурси. В рамках виставки планують зустрічі та дискусії з авторами проектів, істориками, архітекторами. Інформація про час та теми буде розміщена на сторінці Центру міської історії.
Головною метою конкурсу було звернути увагу на багатоетнічне минуле Львова та збереження його багатокультурної спадщини. Конкурс мав два основних взаємопов'язаних завдання. Перше завдання полягало у тому, щоб звернути увагу на усвідомлення багатоетнічного минулого Львова за допомогою нового відкриття та показу єврейської спадщини міста. Інше завдання – забезпечити пошук найкращих рішень з облаштування територій, охоплених конкурсом.
За чотири місяці організаторам надійшло 70 проектів до всіх конкурсних місць. Проекти надійшли з 14 країн світу: Мексика, Італія, Австрія, Україна, Франція, Німеччина, Голландія, Ізраїль, Гонконг, Польща, Чеська Республіка, Португалія, Австралія, США.