EVENTS CALENDAR

Концерт Дмитра Хворостовського

26.03.2011    Lviv
У Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької (пр. Свободи, 28) відбудеться концерт Дмитра Хворостовського.

Захід пройде у рамках щорічного міжнародного фестивалю, який організовує громадська організація «Фестиваль «Сходи до Неба» у театрах найбільших міст України.
У програму виступу включені твори Фауре, Танєєва, Ліста та Чайковського. Акомпанувати Дмитру Хворостовському буде Ілля Іварі.
У 1989 році баритон Дмитро Хворостовський став переможцем престижного конкурсу «Співак світу» у Кардіффі, Уельс. Глядачі були вражені його витонченим голосом, вродженим почуттям музичності і природним легато. Після оперного дебюту в Ніцці в опері Чайковського «Пікова Дама», його кар'єра стрімко почала розвивалася. Дмитра стали запрошувати в найкращі оперні театри світу і брати участь у визнаних оперних фестивалях, таких як: Роял Опера Хаус, Ковент Гарден, Метрополітан Опера в Нью Йорку, Опера Парижа, Державна Опера Баварії, фестиваль в Зальцбурзі, Опера Ла Скала в Мілані, Віденська Державна Опера, Лірик Опера Чикаго.
Тепер прославлений соліст затребуваний в будь-якому куточку Земної кулі - від Далекого Сходу до Америки, від Австралії до Південної Африки. Хворостовський виступав на таких майданчиках як Вігмор Холл в Лондоні, Квінс Холл у Единбурзі, Карнегі Холл у Нью-Йорку, Театр Ла Скала в Мілані, Консерваторія ім. П. І. Чайковського в Москві, оперний театр Лісео в Барселоні, Культурний Центр в Гонконгу і MusikVerein у Відні.