EVENTS CALENDAR

Благодійний флеш-моб «Хіп-хоп заради життя»

25.02.2011 - 26.02.2011    Lviv
Танцювальний флеш-моб має на меті привернути увагу міста до хворої дівчинки Тані Дзюби. Благодійна акція проходить за підтримки Львівської міської ради.

«Цей  проект – унікальний, адже об’єднує представників молодіжного мистецтва заради доброї справи. Він популяризує благодійність та допомогу тим, кому вкрай необхідна підтримка. Торічна акція була результативною – зараз Аня проходить реабілітацію і скоро зможе ходити», - розповідає координатор проекту Юрій Шивала.

     «Я  потрапила на минулорічну вечірку  випадково, але, коли прийшла, була щиро здивована. Виявляється хіп-хоп –  це не агресивна музика, а люди, які  її виконують, відкриті і релігійні. Я дуже рада, що є люди, які організовують такі вечірки», - розповіла Катерина Кіт-Садова.

     Разом з небайдужою творчою молоддю  музиканти допомагатимуть Тані Дзюбі, якій лікарі поставили діагноз гостра мієлоїдна лейкемія з мультилінійною дисплазією (група надвисокого ризику), а також виявили гепатит В.

     Минулого  року під час подібної акції було зібрано понад 10 тисяч гривень, які  організатори передали пані Оксані –  мамі талановитої дівчинки Ані Підпалюк, котра потребувала операції на сечовий міхур та пересадку нирки. Цього року організатори планують зібрати ще більшу суму для Тані Дзюби.

     Благодійна вечірка розпочнеться 26 лютого о 17.00 годині у нічному клубі «Picasso» за участю кращих виконавців та танцювальних колективів Західної України у жанрі хіп-хоп. Також в рамках акції 25 лютого о 16.00 на площі Ринок відбудеться танцювальний флеш-моб, який підготує танцювальна студія «Jazzy School».
 
     Детальнішу  інформацію можна отримати за телефонами: +38 (063) 278-76-45 (Ира), +38 (093) 740-42-97 (Юра), +38 (067) 197-88-22 (Роман).