EVENTS CALENDAR

Фестиваль «Італійське авторське кіно у Львові»

21.01.2011 - 22.01.2011    Lviv
Відбудуться покази Італійського авторського кіно у Львові. Львів’янам презентуватують кінодоробок відомого італійської режисерки Донателли Багліво і кіностудії СІАК2000, що є багатолітнім партнером Італійської телерадіокомпанії Rai.

Фільми показуватимуть у Будинку Вчених ( вул. Листопадового Чину,6.) та Українському товаристві охорони пам’яток історії та культури ( вул. Коперника, 40а)

Програма, на якій буде присутня сама режисерка, поєднуватиме документальне та художнє кіно. Всі обрані для показу фільми були учасниками та лауреатами італійських і міжнародних кінофестивалів серед яких Канський. Відкривати "Італійське авторське кіно у Львові" буде резонансна в Італії художня кінострічка "…. а потім падає сніг" ( "…e dopo cadde la neve"), де розповідається про трагічні події пов’язані з землетрусом в італійській Ірпінії 23 листопада 1980 року, бездіяльність влади та долю людей, що самотужки відбудували вщент зруйноване рідне місто.

Фільм є цікавий ще й тим, що окрім відомих італійських акторів (Santo Bellina, Alba Cuomo, Anna Ammirati) режисер залучила до зйомок ряд очевидців трагедії, що грають власні ролі, власної долі в цьому художньому кінофільмі. Кінофільми Донателли Багліво будуть представлені мовою оригіналу з українськими субтитрами

Донателла Багліво цікава для українського глядача ще й тим, що свого часу працювала разом з Андрієм Тарковським над його відомим фільмом "Ностальгія". Отож, окрім переглядів фільмів, відбудеться творчий вечір Донателли Багліво на тему "Олександр Довженко, Андрій Тарковський та Італія". На відкриття проекту буде запрошений Посол Італійської республіки в Україні П’єтро Джованні Доннічі, а також очікуються гості з Риму, Ватикану, Польщі, Швейцарії.