EVENTS CALENDAR

Фестиваль українського романсу імені Квітки Цісик

02.04.2011 - 03.04.2011    Lviv
У Львові відбудеться Міжнародний фестиваль українського романсу імені Квітки Цісик, видатної американської співачки українського походження. Організатори запрошують співаків із різних країн світу взяти у ньому участь.

Участь у фестивалі можуть взяти солісти-вокалісти та вокальні ансамблі (віком від 18 до 35 років). Конкурсанти готують в два вокальні твори: один - обов'язковий твір з творчого доробку Квітки Цісик, другий - акапельно - довільний твір (український романс з українськими фольклорними (народними або сучасними) мотивами. Перший день фестивалю – виступи конкурсантів - пройде у Палаці естетичного виховання учнівської молоді (на пл. Петрушевича,2), а гала-концерт - у театрі ім. М.Заньковецької. Можливо, серед журі будуть співачка Ніна Матвієнко та видавець Іван Малкович.

У межах фестивалю також відкриється виставка портретів Квітки Цісик у різних живописних техніках та художніх робіт на мотиви пісень співачки – їх виконають львівські митці. Художні роботи можна буде оглянути у театрі ім. М.Заньковецької, а також у Львівському палаці мистецтв. Вхід на концерти – вільний.