EVENTS CALENDAR

Святкові заходи для дітей

27.12.2010 - 27.01.2011    Lviv
До Новорічних та Різдвяних свят готуються всі діти, з нетерпінням чекають на свята аби поколядувати, щедрувати, віншувати та сіяти. Не виняток і гуртківці установ дитячо-юнацьких та молодіжних клубів (УДЮМК) управління молоді, сім’ї і спорту.

Програма  святкових заходів
 

27-31 грудня

Художні студії установи дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Галицького району готуються  до святкування Нового року та Різдва Христового. Так гурток «Пацьорка», який знаходиться у клубі «Ровесник» по вул. Ф. Ліста, 2 - наймолодші гуртківці установи виготовляють новорічні прикраси. У арсеналі напрацювань дітей - іграшки із солоного тіста, розфарбовані яскравими фарбами, глиняні фігурки, аплікативні елементи оздоблення: сніжинки, різдвяні дзвоники, звізди, а також ялинкові прикраси з тканини. Гурток «Художня майстерня» під пильним керівництвом педагога виконує малюнки на склі на зимову тематику а також новорічні та різдвяні листівки у техніці аплікація та колаж. Вихованці «Студії образотворчого мистецтва» що на вул. Тютюнників, 49 прикрашають своє приміщення та виконують фантазійні малюнки на вікнах, готуються до Новорічної вечірки.
 

03 січня

В УДЮМК Франківського району в дизайн-студії «Дивосвіт» (вул. Наукова,76) діти створюватимуть власноруч новорічні та Різдвяні композиції в техніці «розпис на склі». Метою такого заняття є - вивчення мистецьких традицій минулих віків, естетичних смаків народу, а також вивчення живописних творів митців сьогодення. А вже на основі вивченого діти створюватимуть власні композиції. Початок заняття о 15.30.
 

04 січня

В УДЮМК Франківського району відбудеться майстер-клас із виготовлення композицій  в техніці «квілінг» у дизайн-студії «Дивосвіт» (вул. Наукова,76). Квілінг – це мистецтво скручування довгих та вузьких смужок паперу. Орнаменти, зроблені з маленьких паперових «баранців», - результат клопіткої, майже ювелірної роботи. Основним завданням майстер-класу є навчити дітей такої техніки, розвинути уяву та фантазію, розвинути їх творчі здібності. Початок заняття о 15.30.
 

05 січня

УДЮМК Франківського  району в дизайн-студії «Дивосвіт» (вул. Наукова,76) проводитиме з дітьми урок майстерності з  розпису пляшок до Різдвяних свят (початок об 15.00). Метою уроку буде сприяння дітям у розвитку їх творчих здібностей,фантазії та уяви.
 

УДЮМК Шевченківського району спільно з установами інших районів проводитиме  передріздвяний турнір з міні-футболу. Захід відбуватиметься у спортивному залі ВПУ – 20 (Широка,83). До турніру мають намір залучити кращі команди УДЮМКІВ, які зустрінуться, щоб визначити кращу. Початок заходу об 11.00.
 

07 січня

У святкові дні  гуртківці клубу «Медея» УДЮМК  Франківського району вітатимуть Різдвяним  вертепом та колядою свої родини. Діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних родин та інші протягом грудня готувалися, вивчали  ролі, проводили репетиції, аби у Різдвяний вечір продемонструвати свої творчі надбання найріднішим.
 

Клуб «Багато  сердець» УДЮМК Личаківського району проведе концерт під назвою «Різдвяна зірка», що відбудеться у Церкві Благовіщеня по вул. Пасічній,75. Початок концерту о 18.00.
 

08 січня

Діти-гуртківці  «Родинного клубу» УДЮМК Залізничного району завітають до кожної доброї оселі, несучи радість Різдва у кожну  добру душу. Цьогоріч вертеп принесе  радість не лише родичам і близьким, але й завітає до районних бібліотек, Львівської обласної дитячої спеціалізованої лікарні, що на вул. Дністровській, та до людей похилого віку.
 

Гуртківці клубів «Ватра», «Світанок», «Багато сердець» організовують та проведуть Різдвяний  Вертеп, з яким відвідають усіх гуртківців УДЮМКів Личаківського району, Початок вертепу о 16.00 год.
 

09 січня

Клуби «Богатир»  та «Терен»  УДЮМК Личаківського  району організовують похід –  екскурсію до новорічної ялинки, де співатимуть Різдвяних колядок  та ділитимуться святковим настроєм з оточуючими. А після її закінчення усі учасники заходу завітають у клуб «Богатир» на солодке частування. Початок екскурсії о 12.00 год.
 

11 січня

Вихованці клубу  «Дозвілля» (вул. Енергетична,1) УДЮМК Сихівського району о 16.00 год. будуть проводити оформлення та випуск Різдвяної газети, присвяченої святкуванню Різдва Христового в Україні. В заході братимуть участь діти шкільного віку, гуртківці УДЮМК. З початком Нового року діти будуть подавати на конкурс свої роботи - малюнки, вірші, витинанки та інші вироби. З найкращих виробів буде оформлена Різдвяна газета.
 

14 січня

УДЮМК Сихівського району Львова о 16:00 год. буде проводити конкурс колядок та віншувань, присвячений святкуванню Різдва Христового в Україні. Місце проведення – клуб «Дозвілля», вул. Енергетична,1. В заході братимуть участь діти шкільного віку, гуртківці УДЮМК.
 

16 січня

Дитячий хор  «Радуниця» УДЮМК Шевченківського району братиме участь у Різдвяному фестивалі «Велика коляда», який відбудеться у Храмі Пресвятої Євхаристії.
 

23 січня

В будинку  органної та камерної музики відбудеться різдвяний концерт зразкового дитячо-юнацького хору «Радуниця». Цим концертом хор розпочинає цикл музичних вечорів, присвячених 15-річчю творчої діяльності колективу. В концерті співатимуть учасники різного віку - від наймолодших чотирирічних до студентської молоді. Мешканці міста будуть мати нагоду провести час у атмосфері мистецтва та насолодитись дитячим співом;
 

03-27 січня у кімнаті дозвілля «Калинове намисто» (В. Великого,11) проходитиме виставка дитячих малюнків на тему: «Новорічні та Різдвяні свята». Нагородження переможців відбудеться під кінець місяця. Подарунки для переможців надає благодійна організація «Нове життя». (Франківський УДЮМК).