EVENTS CALENDAR

«Коти-волоцюги та їх походеньки Львовом»

01.11.2010 - 30.11.2010    Lviv
Кав’ярня-галерея «ШТУКА» (м. Львів, вул. Котлярська, 8) запрошує переглянути виставку світлин на тему «Коти-волоцюги та їх походеньки Львовом» та вибрати найкращу роботу.

У нашому місті котів багато: граційних акробатів, які тиняються вузькими виступами старих кам’яниць, втікачів, чиї постаті можна побачити на парапетах і піддашшях, товстих сонних лінюхів, які сплять догори лапами під нагрітими сонцем будинками, смугасті хвости можуть стирчати з-за коминів, на яких часто засідають їх пернаті жертви… Зваживши на це, кав’ярня-галерея «Штука» оголосила сезон фотополювання на найгарнішого кота – мешканця старого міста.

З 1 серпня, часу початку конкурсу, до 30 вересня, кав’ярнею було зібрано більш, ніж 150 світлин авторів з усієї України. 28 найкращих було відібрано журі, до якого увійшли: Євген Булавін – арт-директор кав’ярні «Штука», Андрій Гелей – художник-дизайнер, Юлія Корицька – копірайтер кав’ярні «Штука», Тарас Стефанишин – мистецтвознавець, Юрій Тітовець – фотохудожник.

Учасниками фотоконкурсу є автори не лише зі Львова, а й Збаража, Золочева, Києва, Луцька і Теребовлі: Оксана Андрущенко, Тетяна Антоненко, Марія Білян та Богдана Гринда, Ніна Болтова, Квітослава Булавіна, Дмитро Вишинський, Надійка Гербіш, Артьом Дакелін, Марта Калиняк, Тарас Карабін, Андрій Козак, Олена Крушинська, Наталія Кузіль, Ірина Куцин, Наталія Михантьєва, Юрко Мориквас, Катерина Москалюк, Оксана та Андрій Олійники, Інна Перевалова, Олександра Сосновська, Ольга Тесленко, Дзвіна Тислюкевич, Діна Турук, Володимир Хижинський, Олег Циб, Валентин Шведов, Юрій Шипунов.

Впродовж листопада кав’ярня-галерея «Штука» запрошує відвідувачів приєднуватись до вибору переможця, а також – долучатись до голосування на Інтернет–ресурсі «Lviv Online». Автори трьох світлин, які наберуть найбільше голосів, отримають у подарунок вечір на двох у кав’ярні, а також – грошовий сертифікат на виготовлення власної фотокниги від партнера заходу – компанії «Цифролаб».

Проголосувати за найкращу світлину кота-волоцюги можна ось тут: lviv-online.com/ua/events/other/vystavka-fotokonkurs-koty-volotsyuhy-ta-jih-pohodenky-lvovom/