EVENTS CALENDAR

Поетично-музичний проект "ЕКЛЕ"

08.10.2010 - 09.10.2010    Uzhgorod
У приміщенні ужгородської філармонії Асамблея митців "Ротонда" вже втретє проведе поетично-музично-художній проект "ЕКЛЕ". Партнерами унікальної акції стануть організації MitOst e. V. Та Польський інститут у Києві.

Цього року захід з всеукраїнського рівня переріс до міжнародного: учасниками стануть також відомі поети та художники з Польщі та Білорусі, Зокрема, Едвард Пасєвіч (Познань) та Пшемислав Овчарек (Лодзь, Польща), Сяржук Прілуцкі (Брест) та письменник №1 сучасної ¦лорусі Андрей Хадановіч (Мінськ).

Суть проекту полягає в поєднанні музики, поезії та малярства – в рамках повної імпровізації на сцені зустрінуться поет, музичний гурт та художник, і за 20 хвилин спробують створити спільний мистецький продукт, надихаючи один одного.

Екле 2010 – це 4-денний проект, що базується на синтезі трьох арт-напрямків (поезії, малярства, музики), об’єднаного темами спільних актуальних загальнолюдських (глобальних) питань. Долучаться до співпраці також фотохудожники.

поезія: А.Хаданович (Мінськ, Білорусь), С.Прилуцький (Брест, Білорусь), Е.Пасьєвич (Познань, Польща), П.Овчарук (Лодзь, Польща), Д.Лазуткін (Київ, Україна), К.Бабкіна (Київ, Україна), П.Коробчук (Київ, Україна), Ю.Завадський (Тернопіль, Україна), В.Кузан (Ужгород, Україна), В.Коврей (Ужгород, Україна);

малярство: М.Босовська (Познань, Польща), Д.Яловінський (Варшава, Польща), М.Вайда (Львів, Україна), Ю.Білей (Ужгород, Україна), П.Ковач (Ужгород, Україна), С.Туріна (Мукачево, Україна), Аzo (Київ, Україна), й ін.;

музика: „Вм’ятина-акуст.”, „Танго темпо”, „Елефанк”, „Кіас” (Ужгород), „Граві Цапа” (Львів);

фото: „Кадр”;

арт-кооператив: „DrumТИатр” (Ю.Іздрик, Г.Семенчук).