EVENTS CALENDAR

Туристична конференція «Перемагай з Левом!»

15.11.2010 - 17.11.2010    Lviv
Друга міжнародна конференція "Перемагай з Левом!" відбудеться 15-17 листопада 2010 року.

29-30 жовтня 2009 року у м. Львові відбулася Перша львівська туристична конференція «Перемагай з Левом!», організована громадською організацією "Етновир" спільно з Львівською міською радою та представниками сфери туризму м. Львова.
У конференції взяли участь українські та іноземні експерти з Польщі, Австрії, Німеччини, Великобританії, представники туристичної, ресторанної та готельної галузей, освітніх установ і музейних закладів Львова.
Відповідно до програми конференції відбулися презентації вітчизняних та закордонних експертів туристичної сфери, круглі столи на тему брендингу та туристичних продуктів міста Львова, майстер-класи, а також обговорення вступу Львова до Міжнародної Асоціації «European Cities Marketing». Обмін досвідом між представниками туристичної сфери сприяє популяризації міста Львова як на національному, так і на міжнародному рівнях.
В рамках заходу відбулося нагородження представників культури і туризму за внесок у розвиток пріоритетних сфер міста Львова.
Проведення Першої львівської туристичної конференції «Перемагай з Левом!» створило платформу для розвитку співпраці і партнерства у сфері туризму та розробки нових проектів.

У міжнародну туристичну організацію «European Cities Marketing» входить 132 міста з 32 країн Європи. «European Cities Marketing»- це мережа міських туристичних офісів. Завданням організації є збільшення потоку туристів через ефективний маркетинг міста. «European Cities Marketing» систематично проводить навчання, зустрічі та конференції для учасників організації.