EVENTS CALENDAR

Фестини Діани

07.08.2010    Lviv
Цими вихідними у Львові презентуватимуть мисливську музику, моду та стрільбу з лука. У суботу, 7 серпня у Шевченківському гаю о 10:00 год. розпочнеться перший міжнародний мисливський фестиваль "Фестини Діани".

     В рамках фестивалю відбудеться презентація  мисливської музики та моди, виставка собак та сокільництва, художнє випалювання по дереву, виставка мисливських трофеїв, стрільба з луку та стрільба на віртуальному стенді,  театралізовані виступи, майстер-клас та презентація умільців народного мистецтва,  а також дитячі вікторини.

На  фестиваль очікують гостей та учасників  з Польщі, Білорусії, Киргизії, Росії та інших країн. Організаторами дійства виступили всеукраїнський портал HuntingUkraine.com спільно з Львівським обласним управлінням лісового і мисливського господарства, за підтримки Львівської міської ради. 

     Проект  «ФЕСТИНИ ДІАНИ» має на меті презентацію та популяризацію мисливської культури, кінології,  ловецьких традицій, а також промоцію міста Львова серед численних гостей з України та із-за кордону.

     Організатори  обіцяють безкоштовну мисливську кухню  та добрий сімейний відпочинок.

     Детальніша  інформація на офіційній сторінці www.festyndiany.org