EVENTS CALENDAR

Виставка художниці Марти Токар

20.07.2010 - 15.08.2010    Lviv
Марта Токар - українська художниця, професор, заслужений діяч мистецтв України, увійшла в історію мистецтва тим, що докорінно змінила стиль Державного народного хору ім. Г.Верьовки. На зміну динамічного образу з короткими спідницями хористок, прийшов статичний образ, що походив від візантійської ікони (довгі спідниці).

20 липня о 16:00 у приміщенні Львівського національного музею імені Андрія Шептицького відбудеться персональна виставка відомої художниці Марти Токар. Авторка працює в галузі ручного ткацтва, розпису тканин, акварельного живопису, а також у галузі костюмології. Роботи, що представлені на виставці, зібрані з приватних і музейних колекцій усього світу на кілька тижнів у Львові. На експозиції також можна буде побачити та придбати і нові роботи художниці. На відкритті гратиметріо Марка Токара, відомого в усій Європі контрабасиста, до складу якого входить Алекс Максимів (Амстердам, гітара) та Андрій Войтюк (Львів, перкусія).

Виставка відкрита з 20 липня по 15 серпня 2010 р. за адресою: м. Львів, прос. Свободи, 20 з 10:00 до 18:00 (понеділок – вихідний).