EVENTS CALENDAR

II Весняний Діловий Форум

29.04.2010 - 30.04.2010    Lviv
Протягом двох днів в ТЦ «Опера Пасаж» буде проходити Діловий Форум за участі представників бізнесу та влади.

Серед учасників  Роберта Бжезінскі  та Александр Сваровські. Також вже підтвердили участь високопосадовці з Європейського банку реконструкції та розвитку та Міжнародної фінансової корпорації. Головною темою Форуму є шляхи та механізми залучення інвесторів у пріорітетні галузі Львова.

     Протягом  двох днів в ТЦ «Опера Пасаж» буде проходити Діловий Форум за участі представників бізнесу та влади. Форум буде поділений на декілька сесій. Зокрема, розглядатимуть шляхи залучення коштів у розвиток інфраструктури до ЄВРО 2012. Обговорять нові проекти співпраці із Європейським банком реконструкції та розвитку та Міжнародною фінансовою корпорацією.  Також однією з тем буде привабливість регіону, роль бізнес-середовища та приклад проектів.

     29 квітня буде представлено три  дискусійні панелі. Темою першої  буде розвиток інфраструктури. Візьмуть участь начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Сергій Кіраль, головний інвестиційний директор Міжнародної Фінансової Корпорації Олена Пономарьова, директор банку KfW Крістіан Дьорнер.

     Друга дискусійна панель буде пов’язана з розвитком інфраструктури та формуванням позитивного інвестиційного клімату до ЄВРО 2012. Серед дововідачів по даній темі будуть голова департаменту «ЄВРО-2012» Львівської міської ради Олег Засадний, директор ЄВРО-2012 в Україні Маркіян Лубківський.

     Третя дискусія розглядатиме питання привабливості  регіону. Участь візьмуть партнер «Абріс Кепітал Партнерз» Роберта Бжезінська, віце-президент з розвитку групи  готелів Віндхем в Центральній  та Східній Європі Крістіан Мішель, керівник напрямку нерухомості Foyil Asset Management Альберто Лопез та представник Європейської  бізнес-асоціації Світлана Михайловська. Дововідь також матиме власник і президент холдингу «Сваровські» Александр Сваровські.

     30 квітня розглядатимуться питання  щодо розвитку банківського ринку в Україні за участю представників банків, Києво-Могилянської бізнес школи. Також темою цього дня є нерухомість і девелопмент.

      Також під час форуму буде підписано меморандум про співпрацю між Львівською міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку у сфері теплопостачання.