EVENTS CALENDAR

Кінофестиваль європейського гумору

07.04.2010 - 28.04.2010    Lviv
Кінофестиваль європейського гумору в ресторан-клубі Атмосфера. День сміху 1 квітня відкриває місяць сміху, гумору і гарного настрою. Ми запрошуємо всіх львів'ян та гостей міста на перегляди життєрадісного кіна від Артхаус Львів протягом всього квітня!
Львівському глядачу покращать настрій:
  • Ніжна бельгійська стрічка "Айсберг" в стилі німого кіно з дивакуватим сюжетом і великими запасами криги.
  • Гаряча іспанська історія "8 побачень", таких різних, але об'єднаних жагою кохання, навіть, коли мова йде про колишню черницю.
  • Ліричні, веселі короткі стрічки від Future Shorts, серед яких і українська!
  • Оригінальна німецька картина про кінозірку, який любить горілку, але не бажає віддавати головну роль молодому, невідомому актору
Щосереди о 19:00 на вас чекають:
 
07 квітня - Айсберг
2005 /Бельгія / комедія / 84 хв.
Режисери: Фіона Гордон, Домінік Абель та Бруно Ромі 
У ролях: Домінік Абель, Лін Дерво, Жюстін Фернандес, Терез Фіше, Фіона Гордон та ін.
Мова: українські субтитри
Golden Precolumbian Circle МКФ у Боготі. Скифський олень МКФ Молодість 2005 вномінації "Кращий повнометражний фільм".
Фіона – менеджер в ресторані "фаст-фуд". Вона живе звичайним життям у передмісті разом із своєю родиною. Іншими словами, Фіона цілком щаслива…до певного моменту, поки одного прекрасного дня її не закриваютьу холодильнику. Вибратись вона змогла лише наступного ранку, ледве живою,напівобмороженою, але родина не помітила її відсутності. Вкінці кінців вона кидає все та їде геть, на пошуки справжнього айсбергу.
 
14 квітня - FUTURE SHORTS. ALL YOU NEED IS LOVE
13 витончених, романтичних, ексцентричних, веселих стрічок продемонструють вам різні сторони кохання у різних куточках планети. Серед них зворушливе українське анімаційне відео під назвою Смысла.net на музичну композицію сольного проекту колишнього учасника Океан Ельзи Дмитра Шурова Pianoboy.
Отримайте заряд романтичної енергії разом із весняною підбіркою Future Shorts. Кохайте, відривайтесь, робіть любовні пропозиції, дихайте весною, радійте життю!
 
21 квітня - 8 побачень
2008 / Іспанія/ комедія-мелодрама / 95 хв.
Режисери: Періс Романо і Родріго Сорогойен
У ролях: Рауль Аревало, Марія Балестерос, Сесілія Фрайр, Белен Руед, Хорді Вілчес, Вероніка Ечегі, Хосе Луїс Гарсія Перес
Мова: українська
Номінація на Гран-прі Міжнародного кінофестивалю Малаге
Романтична комедія сповнена впізнаваними персонажами в комічних, а в потрібний момент - ніжних та зворушливих ситуаціях. Автори фільму, які мають досвід у створенні телевізійних проектів, взяли від жанру лише найкраще: середній темп та середньо-великий план, на якому будь-який персонаж здається головним. Вісім коротких, влучних, веселих історій побачень– перших, останніх, на цвинтарі. В фіналі вони неочікувано пов’язані.
 
28 квітня - Віскі з горілкою
2009/ Німеччина/ комедія, драма/ 108 хв.
Режисер: Андреас Дрезен
У ролях: Генрі Хюдхен, Корріна Харфох, Сильвестр Грот,Маркус Хенрік
Мова: українська
Приз за кращу режисуру на Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах
Щоб уникнути зриву зйомок,продюсер чергового фільму вирішує знімати картину паралельно у двох версіях - з Отто й маловідомим театральним актором в одній ролі. Починається карколомне суперництво двох яскравих акторів. Старіючий імпозантний актор Отто старанно підриває свою зоряну кар'єру дебошами й пияцтвом.