EVENTS CALENDAR

Перший «Фестиваль Науки»

21.04.2010 - 23.04.2010    Lviv
На 3 дні Львів перетвориться на інноваційний центр України. Понад 80 проектів, серед яких проекти вітроенергетики, комп’ютерних та лазерних технологій, поліграфії буде представлено на першому Фестивалі науки, що пройде у Палаці Мистецтв. Подія відбудеться в рамках «Інноваційної весни» у Львові за підтримки Львівської міської ради.

«Інноваційна  весна у Львові - це час пробудження  таланту, створення партнерств науки  та бізнесу, знаходження ідей для  зміни майбутнього, започаткування нових справ» - зазначив Ігор Катерняк, директор UDL System – програма «Університетські центри розвитку бізнесу в Україні».

     Основне гасло «Львівського Фестивалю Науки-2010» - інноваційність науки. На виставковій  частині представлятимуть роботи науковців  шести львівських вузів, а саме: Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Інституту біології клітини, Національного лісотехнічного університету України, Української академії друкарства, Львівського національного аграрного університету, а також Львівської обласної Малої академії наук та Малої технічної академії НУ «Львівська політехніка».

     Окрім досвідчених науковців, свої проекти  та науково-дослідні розробки представлять молоді науковці, студенти та учні. Експозиції зможуть переглянути усі охочі.

     У програмі фестивалю також передбачені  лекції з креативу та інновацій, круглі столи для науковців міста  та представників провідних компаній, промоційні акції щодо популяризації  науки, екскурсії кафедрами університетів для учнів шкіл, літературні вечори науково-популярного спрямування.

     «Львів  – молоде місто, стратегічним напрямком  розвитку якого є економіка знань. Саме на базі інновацій та наукових досліджень ми будемо вибудовувати і  розбудовувати наше місто. І вже маємо в цьому успіхи. Сьогодні Львів – це центр ІТ-технологій в Східній Європі.

     Вивчивши  досвід Естонії та США, ми організували інноваційну весну, яка має підтримати наших науковців та відкрити нові можливості для них», - зауважив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Олег Березюк.