EVENTS CALENDAR

Фестиваль ковальського мистецтва «Гамора - 2015»

27.06.2015 - 28.06.2015    Irshava district
Традиційний фестиваль ковалів Гамора – 2015, планує зібрати любителів гарячої та холодної обробки металу у селі Лисичево Іршавського району.

 Фестиваль ковалів для гостей свята, у день відкриття 27 червня (з 10.30) планує цікаву програму де кожен бажаючий матиме змогу побачити ковалів, та на живо побачити й оцінити як створюються витвори мистецтва із заліза, все дійство відбуватиметься під виступи колективів живої народної музики. Урочисто відкриють фестиваль ковалів “Гамора”  о 13:30.

 
За словами організаторів, у фестивалі ковалів приймуть участь близько 120 учасників фольклорних колективів. Серед програми планується підйом на полонину «Кук», який відбудеться за сприятливих погодних умов. А також у рамках фестивалю на території наметового містечка відбудеться акція «Ковальське багаття», яка включає запалення вогнища, ігри та розваги.
 
Наступного дня, у неділю 28 червня, відбудеться концертна програма «Гала-концерт» у тому числі нагородження. Цього ж дня о 12:30 відбудеться «Марш-парад ковалів».