EVENTS CALENDAR

Фестиваль ріплянки

21.06.2015    Kolochava
Фестиваль ріплянки (картоплі) матиме і благодійне складову: збиратимуться кошти на підтримку армії. Початок о 13:00 в музеї-скансені «Старе село».

 Програма

 
1. Початок. Колочавське віче. У ньому візьмуть участь близько 20-ти театралізованих «жителів Старого села» - мадярські гондвери, радянські чекісти, німецькі розвідники, вояки УПА, опришок Шугай, письменник Ольбрахт, єврейська громада, американські заробітчани, біров села тощо.
 
2. Мешканці Старого села запрошують гостей до своєї господи. Всі охочі взяти безпосередню участь у театралізованих дійствах та сфотографуватися в історичних костюмах в садибах можуть купити у касі спеціальний талончик (вартість - 30 грн). Локацій для розваг та цікавої фотосесії безліч: кузня, парильня, майстерня ткацтва, бункер УПА, радянська хата, жандармерія, ГУЛАГ, корчма, хатина старости села тощо.
 
3. Конкурси серед гостей Фестивалю. Захоплюючі змагання бокорашів, конкурси з ріпою (картоплею) тощо.
 
4. Майстер–класи для бажаючих навчитись готувати смачну Ріплянку.
 
5. Колочавське «Примирення». В програмі заходу: театралізоване дійство та перегляд короткометражних фільмів «Примирення в Колочаві (автор С. Аржевітін), «Обнімімось брати» (автор Б. Барбіл).
 
6. Відкриття нової експозиції в музейному комплексі «Галерея пам’ятників Колочави».
 
7. Підбиття підсумків у номінації «Найкращий кулінар Ріплянки – 2015».
 
Вартість вхідного квитка – 30 грн. Вартість 1 порції ріплянки – 40 грн.
 
Участь у театралізованих дійствах та фотографування у костюмах – 30 грн. Кошти, зібрані на фестивалі, будуть передані на підтримку української армії.