EVENTS CALENDAR

Святковий флешмоб саксофоністів

06.11.2014    Lviv
Фестиваль «Jazz Bez» та «ДжазКлуб. Львів» влаштовують флешмоб саксофоністів, щоб відзначити 200-річчя з дня народження легендарного винахідника саксофону Адольфа Сакса.

6 листопада о 16:00 біля літнього клубу «Поліграф» на вул. Лесі Українки,45 відбудеться святковий флешмоб саксофоністів. Музиканти разом спробують виконати хоча б одну ноту, а якщо вдасться, то  українські народні мотиви та всесвітні джазові хіти на славу винахіднику саксофону.

А ввечері о 21:00 у «ДжазКлубі.Львів», що знаходиться на другому поверсі «Дзиґи» (вул. Вірменська,35) відбудеться саксофонний джем-сейшн.

Святкування 200-річчя Адольфа Сакса продовжаться на концертах XV фестивалю «Jazz Bez». Винахіднику саксофону буде присвячено 12 концертів у Львові, Києві, Луцьку та Тернополі за участю таких видатних саксофоністів, як: ректор Льєжської Королівської Консерваторії Стів Губен з Бельгії ,  легенди польського джазу Пьотр Барон і МіколайТшаска та Рішард Кравчук, зірка американського джазу Марк Бернштейн, Мішель Бак з Данії , Джіанні Ґеббі з Італії , Михайло Балог з України…

Докладніше: dzyga.com.