EVENTS CALENDAR

Фестиваль польсько-українського партнерства

15.09.2012 - 16.09.2012    Lviv
Такий проект відбувається вперше у Львові, його суть полягає в презентації культурних візитівок міст та воєводств партнерів Львова та Львівської області.

Основна частина цього культурного заходу відбуватиметься на львівській площі Ринок, де на літній сцені з 16.00 до 22.00 презентуватимуться польські колективи. Поблизу сцени знаходитимуться також стенди польських партнерів Львова та львівської області,  де доступні будуть інформаційні буклети, а також сувеніри, вироби народних ремесел, а навіть страви регіональних кухонь.

На даний момент свої «культурні візитівки» хочуть привезти до Львова такі міста та регіони, як Вроцлав, Лодзь, Жешув, Люблін, Перемишль, Ольштин, а також люблінське, сілезьке, вармінсько-мазурське та підкарпатське воєводства. Серед культурних пропозицій знаходяться фольк-гурти, джазові колективи, а також танцювальні ансамблі.  Львів’ян та численних гостей міста, котрі прибудуть до Львова у цьому часі чекатиме феєрична культурна програма. Не забракне цікавих виступів відомих гуртів та інших музичних виконавців.

Спеціальним гостем на львівській сцені буде український гурт «ЕНЕЙ» з Ольштина (Польща), який виконує фольк-рок та вже деякий час займає перші сходинки хіт-парадів в Польщі. На сцені також виступатиме вже відомий українській публіці багаторазовий учасник «ФОРТМІСІЇ» рок-гурт «PIGS LIKE PIGEONS» і багато інших. Окрім концерту на сцені пл. Ринок відбудуться інші супутні заходи, у тому числі виставки, котрі презентуватимуться в різних галереях міста.