EVENTS CALENDAR

Виставка мікроакваріумів

12.01.2012 - 30.01.2012    Lviv
12 січня, о 13.00 год у приміщенні Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру (вул. Кубанська, 12) буде відкрито виставку-конкурс мікроакваріумів. Окремо будуть представлені експозиції з екзотичних мушлів.

     Однією  з особливостей цьогорічної виставки є те, що кожен акваріум є авторським та створений таким чином, щоб була підтримана природна взаємодія живих організмів. Зокрема у роботах представлено біорізноманіття з молюсків, креветок, ракоподібних, водоростей та інших мікроорганізмів. Серед прісноводних акваріумів на цьогорічній виставці також є один морський.

     Загалом мікроакваріуми сьогодні є досить популярними, адже не займають багато місця (мають  об’єм від 2 до 20 л) та є енергоощадними. Відтак, їх можна поставити навіть на столі біля комп’ютера. Як зазначають фахівці, наявність акваріума в офісі чи кімнаті допомагає зняти втому та стрес, підвищує працездатність. Крім того, завдяки невеликим розмірам такі акваріуми дуже добре підходять для дитячих кімнат.

     Попередньо  фото робіт на цьогорічну виставку-конкурс були розміщені на сайті Львівського форуму акваріумістів, де всі охочі могли висловити свою думку.

     За  результатами конкурсної виставки буде відзначено найкращі роботи. Нагородження переможців відбудеться 22 січня 2012 року о 13.00 год у приміщенні Львівського міського еколого-натуралістичного центру. Крім того, за найкращу експозицію у номінації «Улюбленець виставки» всі бажаючі можуть голосувати до 30 січня 2012 року. Також кожен відвідувач має змогу залишити свої враження щодо виставки у книзі відгуків та пропозицій.

     Як  інформують організатори виставки, окреме незалежне голосування за «Приз  глядацьких симпатій» проходитиме  на Інтернет-форумі акваріумістів за посиланням:  aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php  (для кожного акваріума буде створена окрема тема), де можна буде обговорити конкурсні роботи.