EVENTS CALENDAR

Відкритий всеукраїнський турнір «Різдвяний кубок»

03.12.2011 - 04.12.2011    Lviv
Львівщина прийматиме один з найбільших пейнтбольних турнірів в Україні – 13-й відкритий всеукраїнський турнір «Різдвяний кубок». До Львова з цієї нагоди приїдуть найкращі пейнтболісти України, а також команди з Польщі та Білорусі. Львівщину представлятимуть дві команди: «Роял-Львів» та «Українські леви».

Турнір організований за підтримки управління з питань фізичної культури  та спорту Львівської облдержадміністрації та львівського пейнтбольного клубу «Тріада».

Як повідомили організатори, відбудеться захід на велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міноборони України (вул. Клепарівська, 39-А).

Урочисте відкриття турніру відбудеться 3 грудня о 10.00.

Довідка

Спортивний пейнтбол з'явився у світі у 1981 році. На сьогоднішній день він розвинений у більш ніж 100 країнах, кількість гравців перевищує 9 мільйонів.

В Україні пейнтбол почав розвиватися з 1994 року. У червні 1995 року за активної підтримки Держкомспорту в Україні було створено Федерацію пейнтболу. Успішно проводяться чемпіонат та Кубок України, змагання "Київський азарт", "Кубок незалежності" та "Різдвяний кубок".