Не користуйся мовою окупанта, переходь на українську!

КАЛЕНДАРЬ СОБЫТИЙ

Детско-молодежный форум «Празднуем Воскресение вместе»

11.04.2010    Львов
В музее народной архитектури и быта пройдет Детско-молодежный форум «Празднуем Воскресение вместе». Этот праздник должен объединить детей, молодежь и их родителей.

  Свято розпочнеться молебнем до Христа Чоловіколюбця. У межах заходу відбуватиметься святковий концерт. Спершу виступатимуть вокально-інструментальні дитячі ансамблі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини. Вони передадуть естафету молоді – студентським колективам Львівського національного Лісотехнічного університету, Львівської ветеринарної академії, хору «Черемош» Львівського національного університету ім. І.Франка. Увечері на сцену вийдуть відомі професійні співаки та гурти: Софія Федина, гурт «Пікардійська Терція», гурт «ДоСхідСонця», гурт «Зоряна».

    Для наймолодших, дітей віком від 3 до 7, буде влаштований окремий майданчик  для ігор та гаївок. Дітьми будуть опікуватися  аніматори «Школи Християнського аніматора» та волонтери. Заплановане проведення своєрідного аукціону, під час якого діти і молодь зможуть виявляти перед публікою свої таланти у співі, танцях, грі на музичних інструментах.

    Також відбуватиметься оригінальний ярмарок  за участі молодіжних християнських  спільнот. Вони представлятимуть самі себе та свою діяльність, щоб усі зацікавлені змогли ближче познайомитися.