Не користуйся мовою окупанта, переходь на українську!

КАЛЕНДАРЬ СОБЫТИЙ

"День пластуна 20:10"

13.02.2010 - 14.02.2010    Львов
Скоро во Львове пройдет фестиваль пластового творчества «День пластуна 20:10». Центр творчества «Погулянка» 13 и 14 февраля 2010 года превратится в пластовую территорию, где развлечения будут чередоваться с искусством, творчеством и развлечениями.
Незабаром відбудеться "День пластуна 20:10"
01:35

Для потенційних учасників Фестивалю пропонується одразу вісім конкурсів. На любителів спектаклів очікує несподіванка, адже театральних конкурсів буде аж три – Конкурс мюзиклів «Співай:гарно», Конкурс академічних вистав «Драбина:до неба» та Конкурс коридорних вистав «По:помитому». Така різноманітність дозволяє учасникам точно підібрати «свій» конкурс відповідно до власної постановки. Якщо між конкурсами «Співай:гарно» та «Драбина:до неба» різниця зрозуміла одразу, то особливість конкурсу коридорних вистав «По:помитому» полягає у можливості показати світу спектаклі, котрі через свою неформатність не потраплять на Велику сцену.

Через проведення Фестивалю в часі «свята усіх закоханих» буде, у окремому конкурсі, визначатися Містер та Міс «Дня пластуна». Все дуже просто – потрібно зголоситися, взяти участь та перемогти. Гадаємо, то не буде страшною проблемою і ніхто не забоїться зголоситися.

Позаяк контемпорарі-арт невпинно накриває Україну, то й Фестиваль не може стояти осторонь цього процесу. Для усіх зацікавлених у презентації своїх творчих проектів будуть проведені майстер-класи від найкращих Спеціалістів та Митців Львова, котрі пояснять, що таке інсталяції, перформенси та як їх гарно проводити. Також запрошуємо долучатися до нового Конкурсу соціальної пластової відеореклами «Це:ми». 

Про решту конкурсів, деталі зголошення та інше запрошуємо читати на сайті Фестивалю www.dp.plast.org.ua чи на сторінці «Дня пластуна 20:10» у мережі Вконтакті. Там само можна буде трішки пізніше отримати інформацію щодо проживання учасників та гостей, вечірніх забав й усього іншого.