EVENTS CALENDAR

Тиждень актуального мистецтва "7"

15.09.2008 - 21.09.2008    Lviv
У місті розпочинається щорічний великий проект актуального мистецтва (contemporary art), покликаний пропагувати та розвивати сучасне мистецтво, як українське так і світове.

До 15-річчя Дзиги

У Львові розпочинається щорічний великий проект актуального мистецтва (contemporary art), покликаний пропагувати та розвивати сучасне мистецтво, як українське так і світове.

Проект презентуватиме культуру нашої країни не через усталену призму традиціоналізму, соцреалізму чи кітчу, але як повноцінну сучасну культуру, не позбавлену сучасних тенденцій в мистецтві, креативності та розвитку.

Це спроба зібрати до купи українських митців, які творять в просторі актуального мистецтва та закласти плацдарм для генерування сучасного дискурсу у вітчизняній культурі.

Тиждень актуального мистецтва має на меті подолання кризи міжкультурної комунікації, подолання бар'єру "митець-суспільство", розвиток міждисциплінарної співпраці, регенерування засобами мистецтва унікальних об'єктів міста та все що вийде.

Появі у Львові Тижня актуального мистецтва "7" передували проекти "Холод", "Арт-Депо" та "Декларація порожнечі" (на фестивалі "ГогольФест"), які упродовж року організував "Інститут Актуального Мистецтва".

Протягом "7" днів:

Дні Мистецтва Перформанс в Україні
(куратори: Вальдемар Татарчук, Влодко Кауфман)
Учасники:
Вальдемар Татарчук, Януш Балдига, Збігнєв Варпеховскі, Ян Свідзінскі (всі-Польща); Алєксандр Сарна, Дмітрій Майборода (всі-Білорусь); Редас Діжис (Литва); Влодко Кауфман, Василь Бажай, Юрій Соколов (всі - Україна).

МедіаДепо (координатор: Б.Шумилович)
"МедіаДепо" - це місце зупинки, платформа сучасного мистецтва і культури. На базі цієї платформи будуть опрацьовані нові концепції виробництва, представлення та обговорення культурно-мистецьких продуктів. Завдання проекту - знайти можливості для мистецтва і цифрової/електронної/медійної культури змінити соціальний і загальнокультурний процес.
У рамках МедіаДепо відбудуться майстер-класи та презентації Свена Кьоніга і Сєргєя Тєтєріна, медіа-проекти.
Учасники:
Лукаш Шаланкевіч (Польща), Яцашек (Польща), Томас Дворак (Чехія),), Сєргєй Тєтєрін (Росія), Гліб Вишеславський (Україна), Мет Шульц (Австралія) та ін.

Авторські проекти:
Олег Тістол, Микола Маценко, Павло Маков, Гліб Вишеславський, Василь Бажай, Влодко Кауфман, Юлія Коваль (США), Євген Равський, Олесь Дзиндра, Віктор Лавний, Ярослав Першко (Польща), Анатолій Федірко, Інна Мосор .

У рамках тижня:
Святкування 15-річчя Мистецького об'єднання "Дзиґа"
Проект "Кросворд"
Фестиваль експериментальної електронної музики "Перший Львівський Рейв [BUKEM IN SESSION]" ...

А також:
обговорення, майстер-класи, дискусії, лекції з питань актуального мистецтва.

Лекції проводитимуть:
Вальдемар Татарчук, Збігнєв Варпеховскі, Наталія Манжалій, Гліб Вишеславський, Свен Кьоніг, Іван Цюпка, Сєргєй Тєтєрін, Влодко Кауфман

Майстерні:
Януш Балдига, Іван Цюпка, Сєргєй Тєтєрін, Свен Кьоніг, Томас Дворак

Обговорення, презентації, дикусії вібдуватимуться у:
Центрі міської історії Центрально-Східної Європи  
та виставковій залі , кожного дня з 12.30 по 14.30

Лекції та майстерні проходитимуть:
Львівська національна академія мистецтв
Львівська національна музична академія імені Миколи Лисенка
Львівський національний університет імені Івана Франка